Overslaan naar inhoud

Hobbyfirst king volière mengeling 20kg

In een gemengde volière leven vaak verschillende vogelsoorten met uiteenlopende voorkeuren. HobbyFirst King Volière is daarom samengesteld als een veelzijdige basismengeling voor een gemengde populatie van kanaries, vinkachtigen, parkieten en exoten.

De mengeling bevat 35% witzaad als belangrijkste component, aangevuld met gele en witte millet, raapzaad en gepelde haver. Daarnaast zorgen lijnzaad, rode millet, rode panis, kempzaad en Nigerzaad voor extra variatie in het dagelijkse rantsoen.

Door de combinatie van verschillende soorten zaden is deze mengeling bijzonder praktisch voor liefhebbers met meerdere vogelsoorten in één volière. De voeding kan naar behoefte worden aangevuld met bijvoorbeeld eivoer, fruit, insecten of andere aanvullende voeding die past bij de specifieke vogelsoorten.

Samenstelling

IngrediëntAandeel
🌾 Witzaad35%
🌾 Gele millet18%
🌱 Raapzaad16%
🌾 Gepelde haver10%
🌾 Witte millet10%
🌱 Lijnzaad3%
🌾 Rode millet2,5%
🌾 Rode panis2,5%
🌿 Kempzaad2%
🌿 Nigerzaad1%
Totaal100%

Wat maakt deze mengeling interessant?

🌾 Witzaad – 35%

De grootste component van de mengeling en een belangrijke basis binnen de voeding van verschillende zaadetende vogels.

🌾 Gele en witte millet – samen 28%

De combinatie van twee soorten millet zorgt voor extra variatie in vorm, smaak en voedingsprofiel.

🌱 Raapzaad – 16%

Een belangrijk onderdeel van deze volière-mengeling en een klassiek zaad binnen de voeding van onder andere kanaries en vinkachtigen.

🌾 Gepelde haver – 10%

Gepelde haver zorgt voor extra variatie en levert energie.

🌱 Lijnzaad, kempzaad en Nigerzaad

Deze oliehoudende zaden zijn in kleinere hoeveelheden toegevoegd en zorgen voor een gevarieerd aanbod aan plantaardige vetten.

🌾 Rode millet en rode panis

Deze kleinere zaden zorgen voor extra variatie en maken de mengeling aantrekkelijk voor verschillende vogelsoorten.

Waarom kiezen voor HobbyFirst King Volière?

  • 🐦 Voor een gemengde volière
  • 🐤 Geschikt voor kanaries en vinkachtigen
  • 🦜 Ook geschikt voor parkieten en exoten
  • 🌾 35% witzaad
  • 🌾 Verschillende soorten millet
  • 🌱 Met raapzaad, lijnzaad, kempzaad en Nigerzaad
  • ⚖️ Duidelijke samenstelling van 100%
  • 🪶 Ideaal voor liefhebbers met meerdere vogelsoorten
  • 🔄 Naar behoefte aan te vullen met aanvullende voeding
  • 📦 Royale verpakking van 20 kg

Een veelzijdige en gevarieerde basismengeling voor liefhebbers van een gemengde volière, met een brede selectie aan zaden voor verschillende zaadetende vogelsoorten.

28,88 € 28,88 €
(1,44 € / kg)
  • Diersoort
  • Type voeding
 Algemene voorwaarden 
Levering: 1-2 werkdagen.
wij verzenden alle dagen!

Specificaties

Diersoort Alle vogels
Type voeding basisvoeding