Overslaan naar inhoud

Hobbyfirst king exoten mengeling 20kg

Voor prachtvinken is een gevarieerde en passende zaadmengeling een belangrijke basis van de dagelijkse voeding. HobbyFirst King Exoten is samengesteld voor verschillende soorten prachtvinken, zoals goudvinken en zebravinken, en combineert fijne zaden die goed aansluiten bij hun voedingsgewoonten.

De mengeling bevat maar liefst 50% gele panis, aangevuld met 24% Millet Plata en 16% witzaad. Rode panis, rode millet en Nigerzaad zorgen voor extra variatie in de samenstelling.

Door de combinatie van verschillende kleine zaden is deze mengeling geschikt als dagelijkse basis voor diverse prachtvinken. Afhankelijk van de vogelsoort, periode en persoonlijke aanpak van de kweker kan de voeding worden aangevuld met bijvoorbeeld eivoer, gekiemde zaden of andere aanvullende voeding.

Samenstelling

IngrediëntAandeel
🌾 Gele panis50%
🌾 Millet Plata24%
🌾 Witzaad16%
🌾 Rode panis6%
🌾 Rode millet2%
🌿 Nigerzaad2%
Totaal100%

Wat maakt deze mengeling interessant?

🌾 Gele panis – 50%

Met de helft van de mengeling vormt gele panis de belangrijkste basis. De fijne korrel past goed bij de eetwijze van veel prachtvinken.

🌾 Millet Plata – 24%

Een belangrijk tweede onderdeel dat voor extra variatie zorgt binnen het aandeel fijne zaden.

🌾 Witzaad – 16%

Een klassiek zaad dat de mengeling verder aanvult en zorgt voor een gevarieerde basis.

🌾 Rode panis & rode millet

Deze zaden zorgen voor extra variatie in kleur, vorm en voedingsprofiel.

🌿 Nigerzaad – 2%

Een kleine toevoeging van een oliehoudend zaad dat de samenstelling verder verfijnt.

Waarom kiezen voor HobbyFirst King Exoten?

  • 🐦 Voor verschillende soorten prachtvinken
  • 🐤 Geschikt voor onder andere goudvinken en zebravinken
  • 🌾 50% gele panis
  • 🌾 24% Millet Plata
  • 🌾 Met 16% witzaad
  • 🌱 Met rode panis en rode millet
  • 🌿 Met Nigerzaad
  • ⚖️ Duidelijke samenstelling van 100%
  • 🪺 Geschikt als dagelijkse basismengeling
  • 🔄 Naar behoefte te combineren met aanvullende voeding
  • 📦 Royale verpakking van 20 kg

Een fijne en overzichtelijke basismengeling met een hoog aandeel kleine zaden, speciaal samengesteld als dagelijkse basis voor prachtvinken en andere kleine exotische vogels.

28,88 € 28,88 €
(1,44 € / kg)
  • Diersoort
  • Type voeding
 Algemene voorwaarden 
Levering: 1-2 werkdagen.
wij verzenden alle dagen!

Specificaties

Diersoort exotische vogels
Type voeding basisvoeding